- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
110 mm
CELTEX MIDI EASY-PULL, 150m
Na sklade
33,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Farba | biela |
Papierové desiatové vrecko, biele, 11+6x24cm, 100ks
Na sklade
2,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 240 mm |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 170 mm |
Podnos na poháre (PAP), 2 poháre
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 40 mm |
Skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
29,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork Folded extra jemný toaletný papier, 7560ks
Na sklade
54,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 252 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Farba | biela |
Tork penové mydlo, 800ml
Na sklade
70,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 800 ml = 2000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,8 l |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 58 mm |
| Farba | biela |



