- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 12 rolí
CELTEX MIDI EASY-PULL, 150m
Na sklade
33,35 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Farba | biela |
Eko – Satino toaletný papier PureSoft 2-vrstový
Na sklade
27,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | beige |
Eko – Tork Mini Jumbo Neutral
Na sklade
29,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Farba | biela |
JUMBO 19 toaletný papier, 110m
Na sklade
15,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Smartline JUMBO 19 toaletný papier, 90m
Na sklade
13,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine utierky MIDI, 55m
Na sklade
17,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Tork Mini Jumbo extra jemný toaletný papier, 120m
Na sklade
64,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |



