- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
210 mm
Čínske paličky, 21cm
Na sklade
1,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 PAK à 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
Eko – Tork Matic® papierové utierky v kotúči, 280m
Na sklade
89,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 280 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Príbor drevený hygienicky balený 2, 16,5cm
Na sklade
6,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | natur/prírodná |
SATINO skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
27,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 98 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Smartline Utierky ZZ biele
Na sklade
22,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Suma Café Powder C2.1, 566g
Na sklade
26,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 159 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 89 mm |
Tork penové mydlo, 800ml
Na sklade
70,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 800 ml = 2000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,8 l |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 58 mm |
| Farba | biela |



