- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 20 výsledkov
Kategórie produktov
4
Ariel All in1 PODS pracie kapsuly Color 12 ks
Na sklade
5,28 € s DPH
| Hmotnosť | 0,33 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Finish Quantum All In One kapsule do umývačky riadu 100 ks
Na sklade
16,09 € s DPH
| Hmotnosť | 1,17 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Finish Quantum All In One Lemon kapsule do umývačky riadu 120 ks
Na sklade
17,63 € s DPH
| Hmotnosť | 1,40 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
PROFF prací gel na pranie Levanduľa 3L – 42 PD
Na sklade
3,15 € s DPH
| Hmotnosť | 3,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
PROFF prací gel na pranie Marseillské mydlo 3L – 42 PD
Na sklade
3,15 € s DPH
| Hmotnosť | 3,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
PROFF prací gel na pranie Universal 3L – 60 PD
Na sklade
3,52 € s DPH
| Hmotnosť | 3,28 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
SANYTOL Professional dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy eukalyptus 5L
Na sklade
15,13 € s DPH
| Hmotnosť | 5,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork biele čistiace vlhčené utierky na ruky vo vedierku W14
Na sklade
21,22 € s DPH
| Hmotnosť | 1,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork čistiace vlhčené utierky na čistenie povrchov vo vedierku W15
Na sklade
17,87 € s DPH
| Hmotnosť | 1,22 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork Mid-size Twin zásobník na toalet.papier T6
Na sklade
53,33 € s DPH
| Hmotnosť | 1,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork Xpressnap Snack® zásobník na servítky strieborný N10
Na sklade
79,30 € s DPH
| Hmotnosť | 1,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |



