- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 1000 ks
Papierové desiatové vrecko, biele, 14+7x29cm
Na sklade
22,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | biela |
Papierové vrecko s okienkom, 18+6x32cm
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 22+5x34cm
Na sklade
49,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 340 mm |
Papierové vrecko s okienkom, 26+7x40cm
Na sklade
61,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 400 mm |
Prírezy papierové nepremastiteľné, 30x30cm
Na sklade
16,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |



