- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 3 BAL x 50 ks
Box na hamburger, BIO, 152x150x78mm
Na sklade
7,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 152 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | biela |
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
Menubox BIO, dvojdielny, 250x162x63mm
Na sklade
10,90 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 162 mm |
| Šírka | 251 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |



