- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 391 výsledkov
Kategórie produktov
Gastro potreby
Miska zatavovacia typ 1, dvojdielna
Na sklade
83,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
Miska zatavovacia typ 2, dvojdielna
Na sklade
40,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Miska zatavovacia typ 2, jednodielna
Na sklade
40,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Miska zatavovacia typ 3, jednodielna, 260x158x71mm
Na sklade
102,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 376 ks |
Miska, PP, transparentná, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Netkaná textília Craft Puromore Blue
Na sklade
29,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | tyrkysová |
Nôž (PP) znovu použiteľný biely, 18,5cm
Na sklade
2,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Nôž (PP) znovu použiteľný, biely, 18,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Nôž WPC Premium, hnedý, 18cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Nôž, WPC, tmavohnedý, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Obal na hamburger, 145x133x75mm
Na sklade
15,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 145 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 75 mm |
Obal na hamburger, 185x133x75mm
Na sklade
16,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 133 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | biela |
Obal na jedlo BIO PACK, 1300ml
Na sklade
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
13,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Obal na jedlo ECO PACK, 1320ml
Na sklade
Obal na jedlo, 2-dielny, 241x207x69mm
Na sklade
16,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Obal na jedlo, 3-dielny, 241x207x69mm
Na sklade
21,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Obal na jedlo, 3-dielny, 201x225x85mm
Na sklade
84,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 200 ks |
Obal na jedlo, nedelený, 241x207x69mm
Na sklade
16,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Papier na pečenie – hárky, 39x59cm
Na sklade
32,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 390 mm |
| Šírka | 590 mm |
Papier na pečenie v rolke, 38cmx200m
Na sklade
21,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 ks |
| Dľžka | 380 mm |



