- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
Gastro potreby
Lyžica WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Lyžica z dreva, 16cm
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 160 mm |
Lyžica, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička kávová, WPC, hnedá, 13,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 135 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička na zmrzlinu, WPC, hnedá, 9cm, 500ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 500 ks | |
| Rozmer dĺžka | 90 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Menu misa do mikrovlnky, PP, 2-dielna
Na sklade
6,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 190 mm |
| Farba | čierna |
Menu misa, 250x180x40mm
Na sklade
11,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 40 mm |
| Farba | čierna |
Menubox BIO, 250x162x63mm
Na sklade
10,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 162 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |
Menubox BIO, dvojdielny, 250x162x63mm
Na sklade
10,90 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 162 mm |
| Šírka | 251 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |
MenuPack Eco zatavovací stroj
Na sklade
730,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Miešadlo na kávu z dreva v papieri, 14cm
Na sklade
3,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 500 ks |
| Šírka | 140 mm |
Miešadlo na kávu z dreva, 14cm
Na sklade
2,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 1000 ks |
| Šírka | 140 mm |
Mikroténové tašky blokované biele, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 10kg, 300x180x550mm
Na sklade
2,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Tragfähigkeit 10 kg |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
Mikroténové tašky v rolke, 5kg, 220x310mm
Na sklade
1,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 200 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 310 mm |
| Farba | transparentná |
Miska dressingová čierna PP, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Miska dressingová, 50ml
Na sklade
1,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska dressingová, 80ml
Na sklade
1,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska hranatá s viečkom, PET, 1000ml
Na sklade
11,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska hranatá s viečkom, PET, 250ml
Na sklade
4,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska hranatá s viečkom, PET, 375ml
Na sklade
4,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 375 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska hranatá s viečkom, PET, 500ml
Na sklade
6,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade



