- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Filter cien
120 mm
Miska kraft M, 120x175x40mm
Na sklade
4,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 x 50 pc |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 175 mm |
| Výška | 40 mm |
Vanička na šalát, 172x120x75mm
Na sklade
13,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter, 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Viečko pre: Šalátová miska, 172x120mm
Na sklade
6,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Farba | transparentná |



