- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 2 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
Kefa podlahová HARD – mix farieb 1 ks
1,17 € s DPH
-
SIDOLUX rýchločistič na kožené výrobky 200ml
3,19 € s DPH
1 KTN = 20 x 50 pc
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
5,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 x 50 pc |
| Dľžka | 215 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 50 mm |
Miska kraft M, 120x175x40mm
Na sklade
4,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 x 50 pc |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 175 mm |
| Výška | 40 mm |



