- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 265–288 z 391 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
Tork tekuté mydlo krémové 5 l
9,72 € s DPH
Gastro potreby
Tanier BIO z cukrovej trstiny, Ø22cm
Na sklade
4,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 220 mm |
Termo miska na polievku, 340ml
Dostupné na objednávku
2,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | biela |
Tork farebný program, modrá
Na sklade
97,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 385 mm |
| Farba | modrá |
Tork farebný program, žltá
Na sklade
97,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 385 mm |
| Farba | žltá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka
Na sklade
48,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Farba | biela |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
44,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Folded
Na sklade
102,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 105 ks |
| Dľžka | 355 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Roll
Na sklade
152,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 428 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork jemná čistiaca utierka
Na sklade
56,46 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork Long-Lasting čistiaca utierka – Rola
Na sklade
68,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 264 mm |
| Výška | 338 mm |
| Farba | biela |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Bucket
Na sklade
36,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK à 200 pieces |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Centrefeed Roll
Na sklade
112,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK à 200 pieces |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Skladaná
Na sklade
26,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 75 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 105 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork priemyslelná čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
61,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |
Tork vlhčené utierky na povrchy
Na sklade
70,49 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | with detergent |
| Info o balení | 1 KTN = 4 bucket á 58 wipes |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
Tork vlhčené utierky na ruky
Na sklade
20,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
TORK vlhčené utierky na ruky – náhradná náplň
Na sklade
18,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 buckets (pc) à 58 SH |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
Tortová krabica, 20x20x10cm
Na sklade
15,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | biela |
Vákuové vrecká EMBOS, 150x250mm
Na sklade
5,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 200x300mm
Na sklade
8,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 300x400mm
Na sklade
15,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 150x250mm
Na sklade
3,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 170x200mm
Na sklade
3,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 170 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | transparentná |



