- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
1 KTN = 8 PAK à 40 pieces
Menu misa do mikrovlnky, PP, 2-dielna
Na sklade
6,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 190 mm |
| Farba | čierna |
Tork farebný program, modrá
Na sklade
97,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 385 mm |
| Farba | modrá |
Tork farebný program, žltá
Na sklade
97,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 385 mm |
| Farba | žltá |
Viečko vypuklé pre: Menu misu do mikrovlnky 2-dielnu
Na sklade
7,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 20 mm |
| Farba | transparentná |



