- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
Gastro potreby
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
5,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 x 50 pc |
| Dľžka | 215 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 50 mm |
Miska kraft M, 120x175x40mm
Na sklade
4,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 x 50 pc |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 175 mm |
| Výška | 40 mm |
Miska na polievku kraft, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na polievku, 550 ml
Na sklade
12,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 77 mm |
| Farba | biela |
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
8,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 148 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
8,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Miska okrúhla BIO cukrová trstina, 300ml
Na sklade
3,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 45 mm |
Miska okrúhla BIO cukrová trstina, 500ml
Na sklade
4,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 155 mm |
| Šírka | 55 mm |
Miska okrúhla na polievku, 330 ml
Na sklade
5,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
Miska okrúhla PP, 125ml
Na sklade
3,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 125 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla PP, 200ml
Na sklade
3,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Miska okrúhla PP, 250ml
Na sklade
3,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla s viečkom, 250ml
Na sklade
4,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska okrúhla transparentná PP, 500ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS R21115
Na sklade
73,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 520 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS R404
Na sklade
101,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS, C187, transparentná
Na sklade
50,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska z cukrovej trstiny, 1200ml
Na sklade
51,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 KTN = 160 ks |
Miska z cukrovej trstiny, 600ml
Na sklade
88,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
Miska zatavovacia okrúhla PP čierna, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 450ml
Na sklade
2,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |



