- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
Mop bavlna ECO kapsový, 40 cm
1,81 € s DPH
1 ks = 1 rola
Fólia PP/PET 240 mm, 52 mic, PEEL
Na sklade
25,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET 380 mm, PEEL, 8 kg
Na sklade
80,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 380 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET, 185mm, 250m
Na sklade
23,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | transparentná |
Papier na pečenie v rolke, 45cmx200m
Na sklade
27,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
3,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, červené, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | červená |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 30L, 8 mikrónov
Na sklade
0,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter, 9 µm |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |



