- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
červená
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | červená |
Vedro k vozíku, modré, 17L
Na sklade
10,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 17 liters |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | červená |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, červené, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | červená |
Vrecia na odpad, LDPE, červené, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | červená |



