- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
zelená
AJAX Floral Fiesta Spring Flowers, 1L
Na sklade
2,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 bottles x 1 L |
| Farba | zelená |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | zelená |
Domestos Extended Power Pine, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 PC à 750 ml |
| Farba | zelená |
Eko – Tork priemyselná papierová utierka
Na sklade
69,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | zelená |
Tork Singlefold zelené papierové utierky Advanced
Na sklade
54,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | zelená |



