- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
210 mm
Eko – Kozmetické utierky PRESTIGE
Na sklade
0,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Matic® papierové utierky natural, 150m
Na sklade
64,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Farba | Natural/Light Brown |
Eko – Wepa skladané utierky na ruky V fold
Na sklade
33,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 336 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Papierová taška, hnedá, 32x21x33cm
Na sklade
8,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Servítky Interfold biele, 21×16,5cm
Na sklade
46,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Farba | biela |



