- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 10 výsledkov
Kategórie produktov
embossed
Eko – Tork biele Fastfold servítky do zásobníka
Na sklade
111,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 36 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Mini Jumbo toaletný papier Advanced
Na sklade
37,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 940 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 19,5 cm
Na sklade
82,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 24,7 cm
Na sklade
94,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork priemyselná papierová utierka, 340m
Na sklade
39,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Singlefold extra jemné papierové utierky 2vrst.
Na sklade
48,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® biele servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
72,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Tork Ekotex ZZ 3750ks
Na sklade
44,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 248 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork SmartOne® Mini toaletný papier, 111m
Na sklade
55,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |



