- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
Centerfeed paper
Eko – Tork papierová utierka Plus-QuickDry, 125m
Na sklade
62,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Bucket
Na sklade
36,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK à 200 pieces |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Centrefeed Roll
Na sklade
112,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK à 200 pieces |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork Reflex™ Heavy Duty viacúčelová utierka, EKO, 150,75m
Na sklade
53,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | biela |



