- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
270 mm
Cukrárenské vrecká, 27x53cm
Na sklade
25,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 72 KS |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 530 mm |
| Farba | modrá |
Tork vlhčené utierky na povrchy
Na sklade
70,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | with detergent |
| Info o balení | 1 KTN = 4 bucket á 58 wipes |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
Tork vlhčené utierky na ruky
Na sklade
20,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
TORK vlhčené utierky na ruky – náhradná náplň
Na sklade
18,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 buckets (pc) à 58 SH |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |



