- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–79 z 79 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Kuchynské čističe
SIDOLUX PROFESSIONAL na kuchyne – aktívna pena 500ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX PROFESSIONAL na pripáleniny a krbové sklá 500ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Suma Auto Oven 2in1, 5L
Na sklade
62,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 13 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Suma Grill D9, 2L
Na sklade
17,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
| Dľžka | 265 mm |
| Šírka | 306 mm |
| Výška | 297 mm |
Suma Grill D9, 5L
Na sklade
47,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |



