- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 79 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Kuchynské čističe
KRYSTAL na kuchyne, 5L
Na sklade
11,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
KRYSTAL na kuchyne, 750ml
Na sklade
3,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Odmasťovač za studena WellDone
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 15 ks x 750 ml |
Odmasťovač za studena WellDone, 5L
Na sklade
18,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kuchyne 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH
| Hmotnosť | 1,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANYTOL Professional dezinfekčný čistič na kuchyne/ HACCP sprej 750 ml
Na sklade
4,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,84 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Savo kuchyňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



