- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 9 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN =1 PAK à 2 pcs
Aviváž Coccolino Pure conc, 5L
Na sklade
17,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 310 mm |
Cif Professional All Purpose Cleaner Lemon Fresh, 5L
Na sklade
12,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter, lemon scent |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |
CLEAMEN 122 na podlahy s leskom, 5L
Na sklade
11,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
CLEAMEN 170 Povrchy, 5 L
Na sklade
20,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
CLEAMEN 175 strojové a ručné umývanie podláh, 5L
Na sklade
24,90 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
Diversy Actival, 5L
Na sklade
26,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
KRYSTAL na kuchyne, 5L
Na sklade
11,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
MAXX INDUR 2, 5L
Na sklade
37,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
TASKI Jontec Futur, 5L
Na sklade
42,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |



