- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 2 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Winter Magic 1L
1,80 € s DPH
191 mm
Cif Professional All Purpose Cleaner Lemon Fresh, 5L
Na sklade
12,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter, lemon scent |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |
Sume Rinse A5 oplachový prostriedok, 5 L
Na sklade
31,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 5,3 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |



