- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 625–648 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Rozetky do podšálky, Ø9cm
Na sklade
4,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 1000 ks |
| Farba | biela |
Rukavice biele latexové jednorazové, nepúdrované
Na sklade
6,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Rukavice jednorázové L, 500ks
Na sklade
2,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
Rukavice jednorázové mikroténové L, 100ks
Na sklade
0,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Rukavice nitrilové čierne nepúdrované
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Rukavice nitrilové modré nepúdrované
Na sklade
6,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size S |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | modrá |
Rukavice vinylové biele – nepúd. 100ks
Na sklade
3,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Rukavice vinylové púdrované
Na sklade
3,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | velikost M |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Šalátová miska, PET, čierna, 1000ml
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Sanytol Dezinfekčné mydlo hydratačné, 250ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Sanytol dezinfekčný – Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
SANYTOL univerzálny čistič, 1L
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Sanytol univerzálny dezinfekčný prípravok, 500ml
Na sklade
4,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
SANYTOL univerzálny dezinfekčný prípravok, 5L
Na sklade
15,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
Satino HYGINITY zásobník na papierové utierky, bezdotykový, biely
Na sklade
182,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 318 mm |
| Šírka | 232 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | biela |
Satino INDUST29, 350m
Na sklade
26,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 rolí |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
SATINO penové mydlo Free, 500ml
Dostupné na objednávku
35,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,5 l |
SATINO Plus zásobník na papierové utierky so stredovým odvíjaním, čierny
Na sklade
43,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Výška | 263 mm |
| Farba | čierna |
SATINO Prestige papierové utierky V Fold, 25 x 23 cm
Na sklade
34,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
SATINO skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
27,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 98 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
SATINO Twin zásobník na toaletný papier, biely
Na sklade
43,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Výška | 379 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na skladaný toaletný papier, biely
Na sklade
22,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 149 mm |
| Výška | 357 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier Jumbo so stredovým odvíjaním, biely
Na sklade
41,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 411 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | biela |



