- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 673–696 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Servítky Premium, 40x40cm
Na sklade
7,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Farba | ružová |
Servítky skladane biele, 1/8, 33x33cm
Na sklade
4,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
| Farba | biela |
Sifo čistič odpadového potrubia, 500g
Na sklade
5,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | fľaša 0,5 kg |
Sirafan Speed, 5L
Na sklade
79,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Sirafan Speed, 750ml
Na sklade
12,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Skladané utierky TORK, netkaná textília, biele, 105ks
Na sklade
100,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 105 ks |
| Dľžka | 355 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Farba | biela |
Skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
29,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Školská špongia
Na sklade
0,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | mix farieb |
Škrabka bezpečnostná s nožom, 4cm
Na sklade
4,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, biele, 25cm
Na sklade
2,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, čierne, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 35 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | čierna |
Slamky papierové Bio Nature rovné, biele, 20cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Slamky papierové JUMBO koktejlové, 15cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
Slamky papierové JUMBO, červená, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
Slamky papierové JUMBO, zelená, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
Slamky papierové JUMBO, žltá, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | žltá |
Slamky papierové, JUMBO, čierne, 15cm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | čierna |
SmartCap vonná krytka čierna, Papaya Mango
Na sklade
3,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 81 PC |
| Farba | čierna |
SmartLine Advanced, 110m
Na sklade
17,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Smartline JUMBO 19 toaletný papier, 90m
Na sklade
13,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine papierová rolka, 150m
Na sklade
27,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |



