- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 649–672 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, biely
Na sklade
33,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, čierny
Na sklade
32,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | čierna |
Savo Glanc s MR Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo kuchyňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
SAVO Original, 1,2L
Na sklade
2,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
SAVO Original, 4kg
Na sklade
8,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
SAVO Perex Bielenie Pradla 1,2L
Na sklade
3,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 PAK = 6 ST à 1 L |
Savo Profi na podlahu XXL, 5kg
Na sklade
13,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 kg |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 144 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 248 mm |
SAVO WC čistič, 700ml
Na sklade
2,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 700 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Servítky 1-vrst., 33x33cm, biele
Na sklade
3,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Servítky 2-vrstvové, 24x24cm
Na sklade
4,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | čierna |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
2,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
3,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 3-vrstvy, biele, 40x40cm
Na sklade
10,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Airlaid 40×40 COLOR
Na sklade
13,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Farba | caramel |
Servítky Airlaid 40×40 SOUL
Na sklade
14,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Farba | Olio |
Servítky Airlaid 40×40 VICTORIA
Na sklade
14,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | bianco,biela |
Servítky biele, 1/8
Na sklade
7,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky CutleryStar biele, 1/8, 40x40cm
Na sklade
9,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Dunilin 1/8, 40x40cm
Na sklade
14,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | čierna |
Servítky Eko Natural
Na sklade
3,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
Servítky Interfold biele, 21×16,5cm
Na sklade
46,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Farba | biela |



