- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 793–816 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Tork penové mydlo, 800ml
Na sklade
70,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 800 ml = 2000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,8 l |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 58 mm |
| Farba | biela |
Tork priemyselné tekuté mydlo, 1L
Na sklade
48,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | non-perfumed, 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork priemyslelná čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
61,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |
Tork Reflex™ Heavy Duty viacúčelová utierka, EKO, 150,75m
Na sklade
53,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | biela |
Tork Reflex™ prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním
Na sklade
54,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | systém dávkováni vždy 1 útržku |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 222 mm |
| Šírka | 278 mm |
| Výška | 236 mm |
| Farba | biela |
Tork Sensitive Mini tekuté mydlo na ruky, S5, 525 ml
Na sklade
5,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 184 mm |
| Farba | biela |
Tork servítka-obed
Na sklade
4,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 KS á 200 servítok |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Farba | biela |
Tork Singlefold extra jemné papierové utierky
Na sklade
61,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold zelené papierové utierky Advanced
Na sklade
54,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | zelená |
Tork Singlefold-C-fold Mini zásobník na papierové utierky
Na sklade
50,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 332 mm |
| Výška | 291 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® Mini toaletný papier, 111m
Na sklade
55,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® Mini zásobník na toaletný papier
Na sklade
43,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 228 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | čierna |
Tork SmartOne® toaletný papier, 207m
Na sklade
46,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork sprejové mydlo, 1L
Na sklade
52,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 930 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | žltá |
Tork tekuté mydlo na ruky, 1L
Na sklade
56,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 1 l |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | priehľadná |
Tork tekuté mydlo na vlasy a telo, 1L
Na sklade
41,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | modrá |
Tork tekuté mydlo, 5L
Na sklade
10,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | biela |
Tork vlhčené utierky na povrchy
Na sklade
70,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | with detergent |
| Info o balení | 1 KTN = 4 bucket á 58 wipes |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
Tork vlhčené utierky na ruky
Na sklade
20,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
TORK vlhčené utierky na ruky – náhradná náplň
Na sklade
18,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 buckets (pc) à 58 SH |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® Countertop na papierové utierky Multifold Elevation
Na sklade
50,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 323 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 218 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® extra jemné papierové utierky Multifold
Na sklade
69,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 21 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® papierové utierky Multifold
Na sklade
58,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 237 ks |
| Dľžka | 213 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap Fit®
Na sklade
84,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL á 720 KS |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |



