- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–48 z 1005 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekcie 1L
Na sklade
41,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 143 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 272 mm |
| Farba | biela/sivá |
Box na hamburger DOUBLE POT, bez potlače
Na sklade
21,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 110 mm |
Box na hamburger DOUBLE POT, s potlačou
Na sklade
23,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 100 mm |
Box na hamburger, BIO, 152x150x78mm
Na sklade
7,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 152 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | biela |
Box papierová krabička, 152x120x65mm
Na sklade
13,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 20 ks |
| Farba | hnedá |
Bref WC Power guličky mix, 3x50g
Na sklade
4,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
Bref WC Power guličky mix, 50g
Na sklade
1,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
Čajové sviečky, 8h
Na sklade
7,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 39 mm |
CELTEX UBI Maior dávkovač na mydlo, 1,25 L
Na sklade
66,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | dispenser refill |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 293 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX E-Tissue papierová rolka, 153m
Na sklade
24,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
CELTEX Medirole na lôžka, 50cm
Na sklade
35,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 rolí |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
CELTEX MIDI EASY-PULL, 150m
Na sklade
33,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Penové mydlo na ruky a telo, 900ml
Na sklade
7,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Farba | transparentná žltá |
CELTEX UBI Maior zásobník na skladané utierky, nerez
Na sklade
89,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 253 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX UBI Maior zásobnik na toaletný papier Jumbo, nerez
Na sklade
94,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | lockable |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 253 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX Utierka Master autocut, 285m
Na sklade
49,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na MIDI EASY PULL
Na sklade
41,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 285 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 210 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na Mini Jumbo, rôzne farby
Na sklade
33,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 295 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na stredový odvin, biely
Na sklade
44,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 225 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 330 mm |
| Farba | biela |
CELTEX zásobník penové mydlo, rôzne farby
Na sklade
30,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CELTEX Zásobník rolky MASTER autocut, rôzne farby
Na sklade
56,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | biela |
Čepiec extra ľahký
Na sklade
3,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
CHEIRON – odvápňovač, 1L
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ST à 1 L |



