- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Magic Night 1L
1,80 € s DPH
strieborná
CELTEX UBI Maior dávkovač na mydlo, 1,25 L
Na sklade
66,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | dispenser refill |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 293 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX UBI Maior zásobník na skladané utierky, nerez
Na sklade
89,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 253 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX UBI Maior zásobnik na toaletný papier Jumbo, nerez
Na sklade
94,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | lockable |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 253 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
Drôtenka kovová JUMBO 30g/ks, 2ks
Na sklade
0,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 60 BAL á 2 KS |
| Farba | strieborná |
Drôtenka špirálová nerezová
Na sklade
0,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 240 BAL x 3 ks |
| Farba | strieborná |
Drôtenka špirálová nerezová
Na sklade
0,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 120 BAL x 2 ks |
| Farba | strieborná |



