- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 1005 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
KITTFORT Biely ocot 10% 1L
1,65 € s DPH
-
Handra tkaná MILADA 60 x 50 cm
1,50 € s DPH
PRESSKARTON
Airlaid Mank WHITE šerpa, 40cmx24m
Na sklade
32,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
Ajax Floral Fiesta Lagoon Flowers, 1L
Na sklade
2,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 bottles x 1 L |
| Farba | mix farieb |
AJAX Floral Fiesta Red Flowers, 1L
Na sklade
2,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 bottles x 1 L |
| Farba | 21815 červená |
AJAX Floral Fiesta Red Flowers, 5L
Na sklade
11,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
AJAX Floral Fiesta Spring Flowers, 1L
Na sklade
2,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 bottles x 1 L |
| Farba | zelená |
AJAX uni čistič Ultra Lavender, 1L
Na sklade
2,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 bottles x 1 L |
| Farba | .fialová |
ALCODES dezinfekčný prostriedok, 1L
Na sklade
15,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Alu fólia v boxe, 30cmx300m
Na sklade
32,53 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10,5 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 300 mm |
Alu fólia v boxe, 45cmx200m
Na sklade
34,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 11 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 450 mm |
Alu fólia vo fólii, 28cmx10m
Na sklade
1,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 9 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 280 mm |
Alu fólia, 30cmx150m
Na sklade
19,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 14 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 300 mm |
Alu fólia, 44cmx150m
Na sklade
22,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 440 mm |
Alu fólia, 45cmx150m
Na sklade
36,33 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
Attis FRUITY mydlo s pumpičkou, 500ml
Na sklade
1,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,5 l |
Aviváž Coccolino Pure conc, 5L
Na sklade
17,33 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 310 mm |
Aviváž Víla Fresh, 5L
Na sklade
6,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Water Fresh |
| Info o balení | 1 BAL = 1 ks x 5 l |
Aviváž Víla Oceanic, 5L
Na sklade
6,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | ocean fresh |
| Info o balení | 1 BAL = 1 ks x 5 l |
Balneo mydlo do penových dávkovačov, 5L
Na sklade
17,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
Bambusové napichovadlá na jednohubky, 12cm
Na sklade
2,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 250 ks |
| Šírka | 120 mm |
Bambusové napichovadlá na jednohubky, 15cm
Na sklade
2,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 250 ks |
| Šírka | 150 mm |
Bambusové napichovadlá na jednohubky, 18cm
Na sklade
2,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 250 ks |
| Šírka | 180 mm |
Bambusové napichovadlá, 10cm
Na sklade
1,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Uzlík |
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 100 ks |
| Šírka | 100 mm |



