- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 697–720 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Smartline toaletný papier centerfeed, 207m
Na sklade
30,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine toaletný papier JUMBO 23, 180m
Na sklade
12,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine utierky MIDI, 55m
Na sklade
17,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Smartline utierky V, biele, 3000ks
Na sklade
21,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 23 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Farba | biela |
Smartline Utierky ZZ biele
Na sklade
22,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Špongia Maxi tvarovaná s drôtenkou
Na sklade
0,31 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia TIPTOP-malá s drôtenkou, 10ks
Na sklade
0,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 10ks |
Špongia tvarovaná s drôtenkou, 10ks
Na sklade
1,34 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 10 ks |
Špongia tvarovná s drôtenkou, 5ks
Na sklade
0,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 5 KS |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia VILEDA Miraclean biela
Na sklade
1,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Špongiová utierka Classic, 5ks
Na sklade
1,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 22 BAL x 5 ks |
Stierka na okná LEWI profi, 45cm
Na sklade
16,43 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 10 ks |
| Šírka | 450 mm |
Stierka podlahová 55 cm – kov
Na sklade
13,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Šírka | 550 mm |
Stierka podlahová 75 cm – kov
Na sklade
16,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
| Šírka | 750 mm |
Stierka SUPER s mopom a s teleskopickou násadou
Na sklade
5,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
Suma Alcohol D4.12, 750ml
Na sklade
8,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 190 mm |
| Šírka | 236 mm |
| Výška | 297 mm |
Suma Auto Oven 2in1, 5L
Na sklade
62,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 13 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Suma Bar L66 pre barové umývačky riadu, 5L
Na sklade
37,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Suma Café Powder C2.1, 566g
Na sklade
26,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 159 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 89 mm |
Suma Grill D9, 2L
Na sklade
17,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
| Dľžka | 265 mm |
| Šírka | 306 mm |
| Výška | 297 mm |
Suma Grill D9, 5L
Na sklade
47,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Suma Nova L6 prostriedok na strojové umývanie riadu, 20 L
Na sklade
159,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
Sume Rinse A5 oplachový prostriedok, 5 L
Na sklade
31,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 5,3 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |



