- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Magic Night 1L
1,80 € s DPH
Transparent clear
Dressingové misky, PP, 30ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Tork čistič WC sedadiel, 475ml
Na sklade
52,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer, 475 ml = 475 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 164 mm |
| Farba | Transparent clear |
Tork mini čistič WC sedadiel, 525ml
Na sklade
10,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | odor neutralizer |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 196 mm |
| Šírka | 392 mm |
| Výška | 208 mm |
| Farba | Transparent clear |
Viečka pre: Dressingové misky, PP
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |



