- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Plastové obaly pre gastro - recyklovateľné
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x400mm
Na sklade
10,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x450mm
Na sklade
15,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x500mm
Na sklade
17,34 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x600mm
Na sklade
17,76 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 150x250mm
Na sklade
10,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 215x300mm
Na sklade
16,62 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 215 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 300x400mm
Na sklade
35,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 400x500mm
Na sklade
50,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 200 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
Vákuové vrecká varné, 170x200mm
Na sklade
10,01 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 170 mm |
| Šírka | 200 mm |
Vákuové vrecká varné, 90mic, 200x250mm
Na sklade
15,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá s viečkom, PET, 750ml
Na sklade
8,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá s viečkom, PET, transparentná, 1500ml
Na sklade
22,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá, extra pevná, 750ml
Na sklade
6,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP 1D, 160x112x45mm
Na sklade
30,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 456 KS |
| Farba | milk |
Vanička PP 1D, 160x112x66mm
Na sklade
26,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
| Farba | milk |
Vanička PP T1, 160x112x45mm
Na sklade
38,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 528 ks |
| Farba | biela |
Vanička PP, 227x178x100mm
Na sklade
90,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 260 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP, 227x178x80mm
Na sklade
88,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 280 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP, 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | biela |
Vanička PP, 3D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | biela |
Vanička s viečkom OPS R183, transparentná
Na sklade
46,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička zatavovacia extra silná, jednodielna
Na sklade
10,22 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 49 mm |



