- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Plastové obaly pre gastro - recyklovateľné
Miska zatavovacia typ 2, jednodielna
Na sklade
40,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Miska zatavovacia typ 3, jednodielna, 260x158x71mm
Na sklade
102,37 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 376 ks |
Miska, PP, transparentná, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Nôž (PP) znovu použiteľný biely, 18,5cm
Na sklade
2,25 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Nôž (PP) znovu použiteľný, biely, 18,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Nôž, WPC, tmavohnedý, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Obal na hamburger, 145x133x75mm
Na sklade
15,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 145 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 75 mm |
Obal na hamburger, 185x133x75mm
Na sklade
16,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 133 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | biela |
Obal na jedlo, 2-dielny, 241x207x69mm
Na sklade
16,42 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Obal na jedlo, 3-dielny, 241x207x69mm
Na sklade
21,84 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Obal na jedlo, nedelený, 241x207x69mm
Na sklade
16,42 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Podnos z penového XPS, 35×24,07cm
Na sklade
5,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 350 mm |
| Šírka | 247 mm |
| Farba | biela |
Podnos z penového XPS, 45×30,5cm
Na sklade
8,13 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Farba | biela |
Pohár na víno na stopke, 180ml
Na sklade
15,39 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 12 ks |
Poháre z umelej hmoty PP, priehľadné, 200ml
Na sklade
1,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty PP, transparentné, 200ml
Na sklade
1,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 70 mm |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty, PET, 78 mm, 300ml
Na sklade
4,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 78 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 78mm, 200ml
Na sklade
3,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 78 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 250ml
Na sklade
3,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 300ml
Na sklade
3,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 400ml
Na sklade
4,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 130 mm |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 500ml
Na sklade
6,35 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Poháriky kryštál (PS) štamperlíky, 20ml/40ml
Na sklade
2,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Markierung für 2 cl, 4 cl |
| Info o balení | 1 KTN = 40 PAK à 50 pieces |
Polievková miska priehľadná PP, 500ml
Na sklade
5,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |



