- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Plastové obaly pre gastro - recyklovateľné
Mikroténové tašky blokované biele, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 10kg, 300x180x550mm
Na sklade
2,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Tragfähigkeit 10 kg |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
Mikroténové tašky v rolke, 5kg, 220x310mm
Na sklade
1,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 200 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 310 mm |
| Farba | transparentná |
Miska dressingová čierna PP, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Miska dressingová, 50ml
Na sklade
1,46 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska dressingová, 80ml
Na sklade
1,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska hranatá s viečkom, PET, 1000ml
Na sklade
11,37 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska hranatá s viečkom, PET, 250ml
Na sklade
4,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska hranatá s viečkom, PET, 375ml
Na sklade
4,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 375 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska hranatá s viečkom, PET, 500ml
Na sklade
6,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska okrúhla PP, 125ml
Na sklade
3,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 125 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla PP, 200ml
Na sklade
3,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Miska okrúhla PP, 250ml
Na sklade
3,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla s viečkom, 250ml
Na sklade
4,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska okrúhla transparentná PP, 500ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS R21115
Na sklade
73,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 520 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS R404
Na sklade
101,62 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS, C187, transparentná
Na sklade
50,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia okrúhla PP čierna, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 450ml
Na sklade
2,46 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia typ 1, dvojdielna
Na sklade
83,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
Miska zatavovacia typ 2, dvojdielna
Na sklade
40,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |



