- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Plastové obaly pre gastro - recyklovateľné
Kvalitné plastové obaly pre gastro a donášku na packit.sk
Zabezpečte bezpečný transport a čerstvosť vašich pokrmov s profesionálnymi riešeniami od packit.sk. Naša ponuka zahŕňa široké spektrum odolných materiálov, ktoré spĺňajú prísne hygienické normy pre styk s potravinami. Či už prevádzkujete reštauráciu, bistro alebo catering, na našom eshope nájdete funkčné a cenovo výhodné obaly navrhnuté pre náročné podmienky modernej gastronómie. Stavte na spoľahlivosť, ktorá udrží vaše jedlo v dokonale reprezentatívnom stave až k zákazníkovi.
Dressingová miska PP s viečkom, 30ml
Na sklade
3,51 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingová miska PP, čierna, 50ml
Na sklade
1,43 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Dressingové misky, PP, 30ml
Na sklade
1,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Dressingové misky, PP, 50ml
Na sklade
1,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingové misky, PP, 80ml
Na sklade
1,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 80 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 100ml
Na sklade
6,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 59 mm |
| Šírka | 59 mm |
| Výška | 54 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 160ml
Na sklade
4,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Art. Nr. 8696 |
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 58 mm |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 76 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 230ml
Na sklade
4,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 72 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 60ml
Na sklade
4,49 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik okrúhly číry, 65ml
Na sklade
3,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET 240 mm, 52 mic, PEEL
Na sklade
25,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET 380 mm, PEEL, 8 kg
Na sklade
80,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 380 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET, 185mm, 250m
Na sklade
23,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | transparentná |
HDPE tašky, 10kg, 300+140x500mm
Na sklade
1,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | mix farieb |
Igelitové tašky s uchom, 30mi, 30x18x48cm
Na sklade
7,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 480 mm |
| Farba | biela |
Kazeta na polievku, hranatá, malá
Na sklade
211,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Lyžica (PP) znovu použiteľná biela, 18,5cm
Na sklade
2,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Lyžica (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Lyžica, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička kávová, WPC, hnedá, 13,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 135 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička na zmrzlinu, WPC, hnedá, 9cm, 500ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 500 ks | |
| Rozmer dĺžka | 90 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Menu misa do mikrovlnky, PP, 2-dielna
Na sklade
6,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 190 mm |
| Farba | čierna |
Menu misa, 250x180x40mm
Na sklade
11,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 40 mm |
| Farba | čierna |
MenuPack Eco zatavovací stroj
Na sklade
730,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Komplexná ponuka plastových obalov a potrieb na balenie
Náš sortiment sme štruktúrovali tak, aby pokryl všetky potreby modernej gastronómie:
- Menuboxy a plastové misky: Ideálne riešenie pre donášku hotových jedál a šalátov, ktoré zabezpečí stabilitu a tepelnú izoláciu.
- Plastové poháre a plastové viečka na poháre a misky: Nevyhnutnosť pre predaj nápojov a dezertov „take-away“, s dôrazom na dokonale tesniace uzávery.
- Plastové vrecká a plastové tašky: Pevné a praktické riešenia pre odnos nákupu alebo balenie pečiva a drobností.
- Plastový príbor: Odolné a hygienicky balené sety, ktoré zvyšujú komfort vašich zákazníkov pri konzumácii na cestách.
- Potravinové fólie a potreby na vákuovanie: Profesionálne nástroje na predĺženie čerstvosti surovín a efektívnu organizáciu v kuchyni.
- Vaničky a vedrá: Pevné obaly vhodné pre lahôdky, omáčky alebo priemyselné balenie potravín.
- Zatavovacie misky a vaničky a zatavovacia fólia: Špičkový systém pre hermetické uzavretie pokrmov, ktorý zabraňuje vytečeniu a je štandardom pre moderný catering.
Prečo sa oplatí nakupovať gastro obaly práve na packit.sk?
Často sa pýtate, ako vybrať obaly, ktoré sú bezpečné a zároveň ekonomické. Na packit.sk garantujeme vysokú mechanickú odolnosť a nezávadnosť všetkých produktov. Naše riešenia, ako sú zatavovacie misky či potreby na vákuovanie, pomáhajú znižovať plytvanie potravinami a zrýchľujú prácu personálu až o 20 %. Vďaka veľkým skladovým zásobám a rýchlemu dodaniu sme stabilným partnerom pre stovky prevádzok na Slovensku. Vyberte si profesionálnu kvalitu, ktorá posunie váš biznis vpred.



