- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 409–432 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Larrin na hrdzu a vodný kameň, 5L
Na sklade
30,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks x 5 l |
LEWI stierka na okná, 35cm
Na sklade
15,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 bag = 1 pc |
| Dľžka | 350 mm |
Luxon kryštálová sóda, 1kg
Na sklade
2,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 13 ks x 1 kg |
Lyžica (PP) znovu použiteľná biela, 18,5cm
Na sklade
2,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Lyžica WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Lyžica z dreva, 16cm
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 160 mm |
MAXX INDUR 2, 5L
Na sklade
37,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
MAXX Into Citrus2, 5L
Na sklade
32,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 2 pieces |
Menu misa do mikrovlnky, PP, 2-dielna
Na sklade
6,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 190 mm |
| Farba | čierna |
Menu misa, 250x180x40mm
Na sklade
11,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 40 mm |
| Farba | čierna |
Menubox BIO, 250x162x63mm
Na sklade
10,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 162 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |
Menubox BIO, dvojdielny, 250x162x63mm
Na sklade
10,90 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 162 mm |
| Šírka | 251 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |
MenuPack Eco zatavovací stroj
Na sklade
730,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Metla záhradná Extra+tyč
Na sklade
3,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | mix farieb |
Miešadlo na kávu z dreva v papieri, 14cm
Na sklade
3,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 500 ks |
| Šírka | 140 mm |
Miešadlo na kávu z dreva, 14cm
Na sklade
2,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 1000 ks |
| Šírka | 140 mm |
Mikroténové tašky blokované biele, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
| Farba | biela |



