- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Papierové obaly pre gastro
Papierová miska – hnedý kraft, 500ml
Na sklade
5,22 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska BOWL, Ø185mm
Na sklade
9,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 150 mm |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
4,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
Papierová miska KARO, 500ml
Na sklade
4,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
Papierová miska KARO, 750ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 175 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová taška biela s papierovým motúzom 250x150x290cm – 50ks
Na sklade
6,77 € s DPH| Hmotnosť | 1,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 300 |
Papierová taška biela s papierovým uchom 26x17x27cm – 50ks
Na sklade
6,77 € s DPH| Hmotnosť | 1,41 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška biela s papierovým uchom 32x17x27cm – 50ks
Na sklade
7,87 € s DPH| Hmotnosť | 1,61 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 18x8x22cm – 50ks
Na sklade
4,54 € s DPH| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 26x17x27cm – 50ks
Na sklade
5,22 € s DPH| Hmotnosť | 1,44 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x16x27cm – 50ks
Na sklade
6,08 € s DPH| Hmotnosť | 1,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x16x39cm – 50ks
Na sklade
7,68 € s DPH| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x21x33cm – 50ks
Na sklade
7,31 € s DPH| Hmotnosť | 2,36 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška, hnedá, 18+8x22cm
Na sklade
21,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 250 kusov |
| Dľžka | 180 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 22x10x28cm
Na sklade
6,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 280 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 26x17x25cm
Na sklade
6,01 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 250 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 32x16x39cm
Na sklade
12,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 32x21x33cm
Na sklade
8,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové desiatové vrecko, biele, 10+5x22cm, 100ks
Na sklade
2,19 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 220 mm |
Papierové desiatové vrecko, biele, 11+6x24cm, 100ks
Na sklade
2,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 240 mm |



