- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
CLEAMEN 451 odvápňovač nerezových plôch, 6kg
Na sklade
39,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 470 čistič na kúpeľne, 5 L
Na sklade
16,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN 470 čistič na kúpeľne, 550 ml
Na sklade
3,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 540 bezoplachová dezinfekcia povrchov a pokožky, 1L
Na sklade
10,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 580 dezinfekcia a umývanie povrchov, 5L
Na sklade
23,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN aplikačná fľaša, 1L
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
CLEAMEN Gastro Professional Ručné umývanie riadu, 5L
Na sklade
15,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN GASTRO PROFESSIONAL Silná Mastnota, 550ml
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN Gastro silná mastnota komplex, 6kg
Na sklade
32,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN GP BDPR bezoplachová dezinfekcia povrchov a rúk, 5L
Na sklade
48,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Dalecco Air 302/402, 5 L
Na sklade
32,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Dalecco Air 302/402, 550 ml
Na sklade
7,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Norte Air 101/201, 5 L
Na sklade
35,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Norte Air 101/201, 550 ml
Na sklade
6,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Zephyr Air 102/202, 5 L
Na sklade
35,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
CLEAR DRY HDP PLUS – Somat S, 5L
Na sklade
65,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Clin na okná a sklo, 500ml
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks x 0,5 l |
Craft Long AutoCut rola, 300m
Na sklade
46,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Cukrárenské vrecká, 16x33cm
Na sklade
12,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 72 KS |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | modrá |



