- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 145–168 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Cukrárenské vrecká, 27x53cm
Na sklade
25,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 72 KS |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 530 mm |
| Farba | modrá |
Dávkovač suspenzií Wopa, 2,5L
Na sklade
56,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
| Farba | biela |
Deliaca priečka pre: Box na hamburger DOUBLE POT
Na sklade
5,39 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Výška | 110 mm |
Destilovaná voda, 5L
Na sklade
1,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 185 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 290 mm |
Diava politúra, 200ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,2 l |
Diava vosk na podlahy, 750ml
Na sklade
4,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Distančný stojanček do pizza krabíc, 3cm
Na sklade
2,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Výška | 30 mm |
Diversy Actival, 5L
Na sklade
26,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Domestos Extended Power Altantic, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | ocean fresh |
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Domestos Extended Power Pine, 5L
Na sklade
20,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pine scent |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 142 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 259 mm |
Domestos Extended Power Pine, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 PC à 750 ml |
| Farba | zelená |
Domestos WC biely, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Dressingová miska ecoecho (rPet), 60ml
Na sklade
3,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
Dressingová miska PP s viečkom, 30ml
Na sklade
3,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingová miska PP, čierna, 50ml
Na sklade
1,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Dressingová miska, 60ml
Na sklade
4,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
| Farba | hnedá |
Dressingové misky, PP, 30ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Dressingové misky, PP, 50ml
Na sklade
1,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingové misky, PP, 80ml
Na sklade
1,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 80 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Drevené špáradlá balené v celofáne, 6,5cm
Na sklade
1,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 1000 ks |
| Šírka | 65 mm |
Drevené špáradlá balené v papieri, 6,5cm
Na sklade
1,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | V papieri |
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 2 mm |
| Šírka | 65 mm |
Drôtenka kovová JUMBO 30g/ks, 2ks
Na sklade
0,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 60 BAL á 2 KS |
| Farba | strieborná |



