- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 145–168 z 391 výsledkov
Kategórie produktov
Gastro potreby
Papier na pečenie v rolke, 38cmx8m
Na sklade
1,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 45 ks |
Papier na pečenie v rolke, 45cmx200m
Na sklade
27,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
Papier na pečenie, 30x40cm
Na sklade
16,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 500 ks v škatuli |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Papierová miska – hnedý kraft, 350 ml
Na sklade
4,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska – hnedý kraft, 500ml
Na sklade
5,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Papierová miska BOWL, Ø185mm
Na sklade
9,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
4,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
Papierová miska KARO, 500ml
Na sklade
4,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 BAL x 50 ks |
Papierová miska KARO, 750ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
Papierová taška biela s papierovým motúzom 250x150x290cm – 50ks
Na sklade
6,77 € s DPH
| Hmotnosť | 1,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 300 |
Papierová taška biela s papierovým uchom 26x17x27cm – 50ks
Na sklade
6,77 € s DPH
| Hmotnosť | 1,41 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška biela s papierovým uchom 32x17x27cm – 50ks
Na sklade
7,87 € s DPH
| Hmotnosť | 1,61 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 18x8x22cm – 50ks
Na sklade
4,54 € s DPH
| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 26x17x27cm – 50ks
Na sklade
5,22 € s DPH
| Hmotnosť | 1,44 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x16x27cm – 50ks
Na sklade
6,08 € s DPH
| Hmotnosť | 1,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x16x39cm – 50ks
Na sklade
7,68 € s DPH
| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška hnedá s papierovým uchom 32x21x33cm – 50ks
Na sklade
7,31 € s DPH
| Hmotnosť | 2,36 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 5 |
Papierová taška, hnedá, 18+8x22cm
Na sklade
21,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 250 kusov |
| Dľžka | 180 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 22x10x28cm
Na sklade
6,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 280 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová taška, hnedá, 26x17x25cm
Na sklade
6,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 250 mm |
| Farba | hnedá |



