- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 217–240 z 391 výsledkov
Kategórie produktov
Gastro potreby
Podnos z penového XPS, 35×24,07cm
Na sklade
5,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 350 mm |
| Šírka | 247 mm |
| Farba | biela |
Podnos z penového XPS, 45×30,5cm
Na sklade
8,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Farba | biela |
Pohár na víno na stopke, 180ml
Na sklade
15,39 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 12 ks |
Pohár priesvitný 100% kompostovateľný, 200ml
Na sklade
4,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 70 mm |
Pohár priesvitný 100% kompostovateľný, 300ml
Na sklade
4,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 84 mm |
Pohár priesvitný 100% kompostovateľný, 500ml
Na sklade
7,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 14 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 102 mm |
Poháre z umelej hmoty PP, priehľadné, 200ml
Na sklade
1,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty PP, transparentné, 200ml
Na sklade
1,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 70 mm |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty, PET, 78 mm, 300ml
Na sklade
4,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 78 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 78mm, 200ml
Na sklade
3,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 78 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 250ml
Na sklade
3,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 300ml
Na sklade
3,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 400ml
Na sklade
4,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 130 mm |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 500ml
Na sklade
6,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Poháriky kryštál (PS) štamperlíky, 20ml/40ml
Na sklade
2,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Markierung für 2 cl, 4 cl |
| Info o balení | 1 KTN = 40 PAK à 50 pieces |
Polievková miska priehľadná PP, 500ml
Na sklade
5,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, PP, transparentná, 350ml
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, zatavovacia, 350ml
Na sklade
3,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 56 mm |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, zatavovacia, 500ml
Na sklade
3,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 80 mm |
| Farba | transparentná |
Polievkový hnedý kraft, 350ml
Na sklade
9,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |
Polievkový hnedý kraft, 400ml
Na sklade
4,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | hnedá |



