- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
Papierové kozmetické vreckovky CELLART, 2vrst., 100% celulóza 100ks
Na sklade
0,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 21 |
Papierové obrúsky GRITE 200ks 2vrst. 100% celulóza 1ks
Na sklade
1,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,27 kg |
|---|---|
| Balenie | 40 |
Papierové podložky na WC sedátka, 100% celulóza, 1vrst., 250 ks
Na sklade
5,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 20 |
Papierové utierky CELLART SOFT MAXI rolované Ø 19 CM, 120 M 6ks
Na sklade
15,41 € s DPH
| Hmotnosť | 4,41 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Papierové utierky KAREN PERFOROVANÉ MAXI s Ø 19 CM, 110 M
Na sklade
15,30 € s DPH
| Hmotnosť | 4,41 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Papierové utierky KAREN rolované MAXI Ø 19 CM, 100 M (6ks) TISSUE
Na sklade
14,03 € s DPH
| Hmotnosť | 3,93 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Papierové utierky kuchynské CELLART, 2vrst. – 2ks
Na sklade
0,74 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 432 |
Papierové utierky MAXI SOFT Ø 19 CM, 100 M (6ks) Centerfeed
Na sklade
14,03 € s DPH
| Hmotnosť | 3,95 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Papierové utierky PREMIUM rolované HRUBŠIE a PERFOROVANÉ MAXI s Ø 19 CM, 100 M
Na sklade
14,27 € s DPH
| Hmotnosť | 4,25 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Papierové utierky ZZ šedé 25x23cm, HRUBŠIE 36g/m2 (4000ks)
Na sklade
15,19 € s DPH
| Hmotnosť | 8,19 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
Papierové utierky ZZ skladané, 2vrst. 100% cel., 20x21cm – 3000ks
Na sklade
14,80 € s DPH
| Hmotnosť | 4,57 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 36 |
Papierové utierky ZZ skladané, 2vrst. 100% cel., 20x21cm – 4000ks
Na sklade
19,82 € s DPH
| Hmotnosť | 6,48 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |
Papierové utierky ZZ skladané, 2vrst. 100% cel., 23x21cm – 3000ks
Na sklade
17,01 € s DPH
| Hmotnosť | 5,46 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 36 |
Papierové utierky ZZ skladané, 2vrst. 100% cel., 23x21cm – 4000ks
Na sklade
22,26 € s DPH
| Hmotnosť | 6,64 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |
Papierové utierky ZZ zelené (4000ks) 1vrst. 21x20cm
Na sklade
12,44 € s DPH
| Hmotnosť | 5,60 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 36 |
Papierové utierky ZZ zelené 25x23cm, HRUBŠIE 36g/m2 (5000ks)
Na sklade
19,30 € s DPH
| Hmotnosť | 10,28 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Papierové utierky ZZ zelené, rozmer: 25×20 cm (4000ks)
Na sklade
14,27 € s DPH
| Hmotnosť | 6,45 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Papierové utierky ZZ zelené, rozmer: 25×20 cm (5000ks)
Na sklade
17,01 € s DPH
| Hmotnosť | 11,07 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Papierové utierky ZZ zelené, rozmer: 25×23 cm HRUBŠIE 36g/m2(4000ks)
Na sklade
15,30 € s DPH
| Hmotnosť | 7,84 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Papierové vreckovky 3vrst. GRITE Blossom 10 x 10ks
Na sklade
1,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Prestieradlo na stôl LUCART ECO NATURAL TABLE cover in roll, 3vrst. – 125 útržkov
Na sklade
43,44 € s DPH
| Hmotnosť | 1,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |



