- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 169–192 z 314 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
Skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
29,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
SmartLine Advanced, 110m
Na sklade
17,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Smartline JUMBO 19 toaletný papier, 90m
Na sklade
13,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine papierová rolka, 150m
Na sklade
27,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Smartline toaletný papier centerfeed, 207m
Na sklade
30,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine toaletný papier JUMBO 23, 180m
Na sklade
12,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine utierky MIDI, 55m
Na sklade
17,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Smartline utierky V, biele, 3000ks
Na sklade
21,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 23 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Farba | biela |
Smartline Utierky ZZ biele
Na sklade
22,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Toaletný papier JUMBO 180 -GRITE 160m standart profi (12ks)
Na sklade
22,39 € s DPH
| Hmotnosť | 6,96 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Toaletný papier JUMBO 190 -GRITE Super 150m professional 12ks
Na sklade
19,75 € s DPH
| Hmotnosť | 4,91 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Toaletný papier JUMBO 190 -GRITE Super 200m centerfeed professional 12ks
Na sklade
38,70 € s DPH
| Hmotnosť | 9,71 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Toaletný papier JUMBO 240 -GRITE 400m 1vrst. economy profi (6ks)
Na sklade
17,70 € s DPH
| Hmotnosť | 6,49 kg |
|---|---|
| Paleta | 49 |
Toaletný papier JUMBO 240 -GRITE Super 350m professional 6ks
Na sklade
26,83 € s DPH
| Hmotnosť | 6,56 kg |
|---|---|
| Paleta | 49 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO – SYSTEM centerfeed, 111m -12ks
Na sklade
19,58 € s DPH
| Hmotnosť | 6,04 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO 180 SYSTEM centerfeed 180m 6ks
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 4,89 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 85 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO MINI 155 SYSTEM centerfeed 110m 6ks
Na sklade
7,60 € s DPH
| Hmotnosť | 2,04 kg |
|---|---|
| Paleta | 120 |
Toaletný papier Big Saver Basic 30 m 1vrst. (1ks)
Na sklade
0,21 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 64 |
Toaletný papier Big Saver Economy 50 m 1vrst. (1ks)
Na sklade
0,31 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 32 |
Toaletný papier Big Saver Maxi 68 m 2vrst. (1ks)
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 36 |
Toaletný papier CELLART FAMILY 3vrst. 100% celulóza 16ks
Na sklade
4,40 € s DPH
| Hmotnosť | 1,14 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Toaletný papier Cellart Home 2vrst. 100% celulóza 8ks
Na sklade
1,76 € s DPH
| Hmotnosť | 0,47 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |



