- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 145–168 z 316 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
Servítky biele, 1/8
Na sklade
7,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky CutleryStar biele, 1/8, 40x40cm
Na sklade
9,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Dunilin 1/8, 40x40cm
Na sklade
14,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | čierna |
Servítky Eko Natural
Na sklade
3,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
Servítky Interfold biele, 21×16,5cm
Na sklade
46,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Farba | biela |
Servítky Karen biele, 2vrst., 100% celulóza, 16x23cm 8000 ks
Na sklade
33,22 € s DPH
| Hmotnosť | 10,71 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 28 |
Servítky koktejlové LUCART FATO ECO NATURAL FLORA 24×24 cm, 2vrst. – 100ks
Na sklade
2,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,20 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Servítky koktejlové LUCART FATO ECO NATURAL THINK, 2vrst. – 100ks
Na sklade
2,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,20 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Servítky LUCART FATO ECO NATURAL FLORA, 1/8-fold, 2vrst. – 50ks
Na sklade
1,87 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 27 |
Servítky LUCART FATO ECO NATURAL FLORA, 2vrst. – 40ks
Na sklade
2,12 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 24 |
Servítky LUCART FATO ECO NATURAL FLORA, 2vrst. – 50ks
Na sklade
3,47 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 27 |
Servítky LUCART FATO ECO NATURAL MORNING, 1/8-fold, 2vrst. – 50ks
Na sklade
1,81 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 27 |
Servítky Premium, 40x40cm
Na sklade
7,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Farba | ružová |
Servítky skladane biele, 1/8, 33x33cm
Na sklade
4,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
| Farba | biela |
Skladané utierky LUCART ECO NATURAL GASTRO "Think natural" – 6000ks
Na sklade
58,41 € s DPH
| Hmotnosť | 8,85 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Skladané utierky LUCART ECO NATURAL V fold – 3800 ks
Na sklade
32,83 € s DPH
| Hmotnosť | 6,65 kg |
|---|---|
| Paleta | 40 |



