- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 193–216 z 314 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
Toaletný papier CELLART SOFT JUMBO Ø 28cm, 270m 2vrst. 6ks
Na sklade
15,41 € s DPH
| Hmotnosť | 4,54 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Toaletný papier Cellart XXXL – extra LONG,100% celulóza, 2vrst., 55m – 24ks
Na sklade
13,58 € s DPH
| Hmotnosť | 3,50 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 44 |
Toaletný papier CLIRO JUMBO Ø 18cm 130m 1vr.70% belosť recykel 12ks
Na sklade
10,39 € s DPH
| Hmotnosť | 4,60 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier do zásobníka S-ONE, 207m
Na sklade
20,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier GRITE CHARISMA 4vrst. 100% celulóza 8ks
Na sklade
3,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Balenie | 7 |
Toaletný papier Grite PERLUM 3vrst. 100% celulóza 8ks
Na sklade
2,03 € s DPH
| Hmotnosť | 0,50 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |
Toaletný papier GRITE Professional 38,5m 2vrst. economy 4ks
Na sklade
1,55 € s DPH
| Hmotnosť | 0,55 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 14 |
Toaletný papier GRITE Professional 55m 2vrst.100% celulóza 4ks
Na sklade
2,67 € s DPH
| Hmotnosť | 0,66 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 14 |
Toaletný papier Jumbo 190 – Cellart Craft Smart SYSTEM centrfeed 295+5 m 12 ks
Na sklade
33,90 € s DPH
| Hmotnosť | 7,95 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |
Toaletný papier JUMBO 28cm, 265m
Na sklade
10,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | sivý |
Toaletný papier JUMBO 28cm, 300m
Na sklade
20,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier JUMBO Ø 18cm 135m 2vr.75% belosť recykel 12ks
Na sklade
14,55 € s DPH
| Hmotnosť | 5,29 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier JUMBO Ø 19cm – CELLART Craft Soft Flex, 207m (6ks)
Na sklade
21,53 € s DPH
| Hmotnosť | 5,51 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Toaletný papier JUMBO Ø 23 CM, 2vrst., 180 M – 6 ks
Na sklade
9,86 € s DPH
| Hmotnosť | 2,94 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 80 |
Toaletný papier JUMBO Ø 24 CM, 2vrst., 200 M (6ks) TISSUE
Na sklade
12,44 € s DPH
| Hmotnosť | 3,75 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 80 |
Toaletný papier JUMBO Ø18 cm, 135 m 2vrst.65%belosť (12ks)
Na sklade
14,50 € s DPH
| Hmotnosť | 4,96 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier JUMBO Ø19 cm, 135 m 2vrst.70%belosť (12ks)
Na sklade
13,92 € s DPH
| Hmotnosť | 5,11 kg |
|---|---|
| Paleta | 40 |



