- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Plastové obaly pre gastro - recyklovateľné
Polievková miska, PP, transparentná, 350ml
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 350 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, zatavovacia, 350ml
Na sklade
3,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 56 mm |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, zatavovacia, 500ml
Na sklade
3,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 80 mm |
| Farba | transparentná |
Potravinová fólia, 30cmx240m
Na sklade
4,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
Potravinová fólia, 45cmx240m
Na sklade
6,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 300 mm |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+lyžica+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Príbor set WPC, 250ks, nôž+vidlička+obrúsok
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Šalátová miska, PET, čierna, 1000ml
Na sklade
7,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Termo miska na polievku, 340ml
Dostupné na objednávku
2,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 25 ks |
| Farba | biela |
Vákuové vrecká EMBOS, 150x250mm
Na sklade
5,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 200x300mm
Na sklade
8,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 300x400mm
Na sklade
15,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 150x250mm
Na sklade
3,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 170x200mm
Na sklade
3,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 170 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 200x250mm
Na sklade
4,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x350mm
Na sklade
8,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x400mm
Na sklade
8,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x300mm
Na sklade
6,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |



