- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
Gastro potreby
Čínske paličky, 21cm
Na sklade
1,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 PAK à 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
Cukrárenská krabica 380 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 380 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,134 kg |
| Váha balenia | 6,7 kg |
Cukrárenská krabica 390 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 390 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,278 kg |
| Váha balenia | 13,9 kg |
Cukrárenská krabica 550 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 550 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,176 kg |
| Váha balenia | 8,6 kg |
Cukrárenská krabica 570 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 570 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,355 kg |
| Váha balenia | 17,6 kg |
Cukrárenské vrecká, 16x33cm
Na sklade
12,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 72 KS |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | modrá |
Cukrárenské vrecká, 27x53cm
Na sklade
25,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 72 KS |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 530 mm |
| Farba | modrá |
Deliaca priečka pre: Box na hamburger DOUBLE POT
Na sklade
5,39 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Výška | 110 mm |
Distančný stojanček do pizza krabíc, 3cm
Na sklade
2,34 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Výška | 30 mm |
Dressingová miska ecoecho (rPet), 60ml
Na sklade
3,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
Dressingová miska PP s viečkom, 30ml
Na sklade
3,51 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingová miska PP, čierna, 50ml
Na sklade
1,43 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Dressingová miska, 60ml
Na sklade
4,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
| Farba | hnedá |
Dressingové misky, PP, 30ml
Na sklade
1,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Dressingové misky, PP, 50ml
Na sklade
1,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingové misky, PP, 80ml
Na sklade
1,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 80 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Drevené špáradlá balené v celofáne, 6,5cm
Na sklade
1,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 1000 ks |
| Šírka | 65 mm |
Drevené špáradlá balené v papieri, 6,5cm
Na sklade
1,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | V papieri |
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 2 mm |
| Šírka | 65 mm |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 100ml
Na sklade
6,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 59 mm |
| Šírka | 59 mm |
| Výška | 54 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 160ml
Na sklade
4,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Art. Nr. 8696 |
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 58 mm |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 76 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 230ml
Na sklade
4,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 72 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 60ml
Na sklade
4,49 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik okrúhly číry, 65ml
Na sklade
3,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Farba | transparentná |



