- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 91 výsledkov
Kategórie produktov
transparentná
Dressingová miska PP s viečkom, 30ml
Na sklade
3,51 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingové misky, PP, 50ml
Na sklade
1,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingové misky, PP, 80ml
Na sklade
1,16 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 80 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 100ml
Na sklade
6,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 59 mm |
| Šírka | 59 mm |
| Výška | 54 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 160ml
Na sklade
4,27 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Art. Nr. 8696 |
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 58 mm |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 76 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 230ml
Na sklade
4,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 72 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 60ml
Na sklade
4,49 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 45 mm |
| Farba | transparentná |
Fingerfood – pohárik okrúhly číry, 65ml
Na sklade
3,79 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET 240 mm, 52 mic, PEEL
Na sklade
25,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET 380 mm, PEEL, 8 kg
Na sklade
80,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 380 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET, 185mm, 250m
Na sklade
23,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | transparentná |
Mikroténové tašky v rolke, 5kg, 220x310mm
Na sklade
1,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 200 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 310 mm |
| Farba | transparentná |
Miska dressingová, 50ml
Na sklade
1,46 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska dressingová, 80ml
Na sklade
1,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska hranatá s viečkom, PET, 1000ml
Na sklade
11,37 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla PP, 125ml
Na sklade
3,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 125 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla PP, 250ml
Na sklade
3,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla transparentná PP, 500ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS R21115
Na sklade
73,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 520 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS R404
Na sklade
101,62 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS, C187, transparentná
Na sklade
50,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 450ml
Na sklade
2,46 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska, PP, transparentná, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |



